کلاس آموزش متلب در 8 ساعت رایگان

بعد از برگزاری موفق دو دورهمی، دورهمی سوم در تاریخ 11 اردیبهش برگزار خواهد شد.

شما به سادگی آب خوردن متلب را فراخواهید گرفت.
سید محمد امین موسوی
موسس وبسیات توتیک

آیا واقعا این کلاس رایگان است؟؟؟

بله. این کلاس رایگان است. و شرکت کننده ها حداقل 10 هزار تومان بابت پذیرایی به کافه ایونت می پردازند. برگزار کننده هیچ نفعی از پول نخواهد برد!

آنچه شما در این 8 ساعت رایگان فراخواهید گرفت:

کلاسهای رایگان آموزش حضوری متلب به مدت 4 جلسه در تهران. بعد از برگزاری موفق دوره آموزش متلب در کانال تلگرامی گروه آموزشی توتیک و وب سایت مجموعه توتیک، تصمیم گرفتیم که تجربیات این دو را در قالب 4 جلسه کلاس آموزش متلب به کار بگیریم. مدت زمان هر جلسه برای شما عزیزان 2 ساعت در نظر گرفته شده است. در ادامه موضوعاتی را که در کلاس های رایگان آموزش حضوری متلب فرا خواهید گرفت برایتان شرح داده ایم:

آموزش نوشتن FUNCTION، فراخوانی و حل مثال

در طول این 4 جلسه، شما یاد میگیرید که چطور می توان یک function یا تابع را در متلب نوشت. اینکه اصولا استفاده از توابع در متلب چه فایده ای دارد و اینکه چطور کار ما را در برنامه نویسی با متلب ساده تر خواهند کرد. هم چنین در ادامه با حل چند مثال ، نوشتن و فراخوانی توابع را با هخم تمرین و بررسی می کنیم.

دستور های شرطی و حلقه ها در متلب

مهمترین بخش آموزش های این 4 جلسه ی کلاس آموزش متلب، می تواند بخش روند کنترل برنامه باشد. این که چطور در متلب از جملات شرطی استفاده کنیم و یا اینکه چطور با استفاده از حلقه های بی نهایت برنامه های پیچیده تری را بنویسیم. تمام این نکات همراه با مثال خدمت شما عزیزان آموزش داده خواهد شد.

مثل حرفه ای ها نمودار رسم کن!

تنها یک قدم تا رسم حرفه ای نمودار فاصله دارید! از مهمترین نقاط قوت نرم افزار متلب، رسم نمودار های گوناگون به همراه آپشن های متنوع است که در رشته های مختلف فنی مهندسی و علوم دیگر مانند اقتصاد و … کاربرد فراوان دارند. در این کلاسها با رسم این نمودارهای گوناگون آشنا خواهید شد.

من میتونم سخت ترین معادلات ریاضی در متلب رو حل کنم!

شما می توانید معادلات پیچیده ی ریاضی را یکی پس از دیگری به سادگی با متلب حل کنید. چراکه از مهمترین نقاط قوت متلب، توانایی بالای این نرم افزار در حل معادلات ریاضی است. برای این کار تنها کافی در این جلسه با ما همراه باشید!

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

به طور کلی می توان گفت این دوره برای افرادی است که آشنایی کمتری با متلب دارند اما مسلماً حرفه ای ها نیز نکات جدیدی را فراخواهند گرفت!

عاشق متلب شوید!

عضویت رایگان در کانال آموزشی تلگرام ما

با شرکت در این کلاسها در کانال تلگرامی ما عضو خواهید شد و از مباحث رایگان آموزش متلب لذت خواهید برد!

نظرات دیگران در مورد دوره غیر حضوری آموزش متلب

گزارش تصویری از برگزاری موفق اولین دورهمی آموزش متلب

مدرس کیست؟

سید محمد امین موسوی

من سید محمد امین موسوی موسس و صاحب امتیاز توتیک هستم. مدرک کارشناسی ارشدم رو در رشته ی مهندسی عمران از دانشگاه شهید رجایی تهران گرفتم. چند سالی هست که با متلب به شدت درگیرم D: به خاطر همین تصمیم گرفتم راه رو برای کسانی که میخوان متلب رو یاد بگیرند کمی ساده تر کنم تا سختی هایی که من توی یادگیری کشیدم رو نکشند. تو همین جهت اولین گام رو با راه اندازی یک کانال تلگرامی ساده و تولید محتوای ویدئویی رایگان متلب شروع کردم و حالا بعد از گذشت یک سال از اون روز، به این نتیجه رسیدم که علاوه بر آموزش مجازی، آموزش رو در رو میتونه برای برخی از افراد حسابی مفید باشه. پس تجربه های تدریسم در دنیای واقعی رو با دنیای مجازی تلفیق کردم و حاصلش رو میخوام با شما در میون بگذارم.

سید محمد امین موسوی

دورهمی کجا تشکیل میشه؟

  • تقاطع خیابان کارگر شمالی و بلوار کشاورز – کتاب سرای آمه – کافه ایونت
  • دسترسی آسان از بلوار کشاورز و مترو و اتوبوس های میدان انقلاب

چیزی نمونده تا دورهمی شروع بشه!

ایمیلتو وارد کن تا ساعت شروع کلاس رو برات بفرستیم 🙂

ثبت نام در دورهمی سوم آموزش متلب

نام و ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید تا فرآیند ثبت نام شما در کلاس تکمیل گردد.

لطفاً صبر کنید...

از ثبت ایمیلتان متشکریم. هم اکنون ایمیل تایید ثبت نام برای شما ارسال گردید. در صورتیکه ایمیل را دریافت نکردید، پوشه ی Spam خود را چک کنید.

محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد