9 آبان, 1398

قوانین و مقررات وبسایت توتیک

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از سایت گروه علمی آموزشی توتیک به معنی آگاهی و توافق کامل شا با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید محتوای آموزشی از سایت گروه آموزشی توتیک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تما مقوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. محتوای آموزشی این سایت برای استفاده شخصی و غیرتجاری مشتریان عرشه شده است. و مالکیت معنوی اطلعات موجود در آن متعلق به این گروه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
 3. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@tootik.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
 4. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالها و خدمات اراپه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این گروه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروزراسنی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 5. فروشگاه سایت گروه آموزشی توتیک هیچگونه مسپولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقصر اینترنت، بانکی ، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره)‌نمی پذیرد.
 6. تمام ابزاری که در این سایت اینترنتی در ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربرات متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با تحث سفارش باشد.
 7. ارتباط این گروه با کاربران از طریق www.tootik.com فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) برقرار می گردد.
 8. گروه توتیک به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش محتوای آموزشی

 1. از نظر حقوقی ، در معاملات فروشگاه اینترنتی توتیک www.tootik.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
 2. ارائه خدمات و فروش محتوای آموزشی بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی انجمن درج نموده است.
 3. ارزش یک محتوای آموزشی یا محتواهای آموزشی سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
 4. بعد از اتمام موفقیت آمیز فرآیند خرید در فروشگاه اینترنتی انجمن، خرید شما از طریق ایمیل به ایمیلی که در قسمت اطلاعات ثبت کرده اید ، ارسال خواهد شد.